PC Creator Apk İndir hileli

PC Creator Para Hileli 1.0.64 Apk İndir

PC Creator Para Hileli 1.0.64 google play üzerinde yer alan bilgisayar toplama simülasyonu olarak tasarlanmış bir oyundur.  Oyun içerisinde gelen siparişlerde bulunan isteklere göre bilgisayarlar toplayarak müşterilerinize hizmet veriyorsunuz. Oyun içerisinde tüm güncel bilgisayar parçaları yer almaktadır. Bir nevi bilgisayarcılık yaptığınız oyunda yer alan parçaları satın almanız için oyun içi para kazanmanız gerekiyor. Ancak aşağıdan indirebileceğiniz para hileli sürüm ile tüm parçaları istediğiniz gibi satın alabilirsiniz. Oyunun türkçesi makina çevirisi olduğu için pek iyi değil ancak bilgisayar toplama gibi konular ile ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederiz. Keyifli oyunlar…
Oyunda kendi bilgisayarınızı oluşturacaksınız. Tüm donanım parçalarını teker teker alıp, birleştirerek yüksek performanslara sahip bilgisayarlar yapacak ve onları satacaksınız. Bilgisayarların içine gerekli programları yükleyecek ve oyun performanslarını test edeceksiniz. Bitcoin madenciliği yaparak, bitcoin kasıp para kazanacaksınız. Ancak para kasmakla çok uğraşmanıza gerek kalmayacak çünkü oyunu sizlere aşağıdaki linklerden para hileli apk olarak paylaştım, oyunu hemen indirip, sınırsız parayla oynamaya başlayabilir ve en iyi bilgisayarları oluşturabilirsiniz.
PC Creator gibi çeşitli oyunları hileli olarak indirip, oynamak için Apk indir bağlantısına tıklayabilir ve tüm paylaştığım oyunlara ulaşarak dilediğinizi hemen yükleyebilirsiniz.
Para hileli