Snowpiercer 1. Sezon İndir Tüm Bölümler Türkçe Dublaj (Güncel)

Snowpiercer 1. Sezon İndir Tüm Bölümler Türkçe Dublaj

Snowpiercer 1. Sezon İndir Tüm Bölümler Türkçe Dublaj (Güncel) Dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasında hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü Snowpiercer, birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar. Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimler yer alıyor. Snowpiercer 1. Sezon indir Türkçe Dublaj 
http://www.imdb.com/title/tt6156584
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
İmdb Puanı: 6,0/10 – 1.121
Başlama: 17 Mayıs 2020 (ABD)
Süre: 60 dakika
Dil:: Türkçe – İngilizce
Dünya buzlarla kaplanınca hayatta kalan son insanlar dünyanın çevresini dolaşan dev bir trende yaşar. Ama trendeki hassas dengeyi bozmadan birlikte yaşamak çok zordur.

1. Önce İklimler Değişti
Kuyruk kısmının sakinleri bir sonraki isyanlarını planlar. Konaklama müdürü Melanie, bir soruşturmada yardımcı olması için Kuyrukçu lideri Layton’ı görevlendirir.

2. Sarsıntıya Hazırlanın
Birkaç Kuyrukçu isyan girişimi nedeniyle cezalandırılır. Layton ve Frenci Till, ilk cinayetin ayrıntılarını inceler. Feci bir kaza meydana gelir.
»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 1. Bölüm

»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 2. Bölüm
                                       

»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 3. Bölüm


»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 4. Bölüm

»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 5. Bölüm

»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 6. Bölüm

»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 7. Bölüm

»Kalite: 720p «
Snowpiercer 1.Sezon 8. Bölüm